D&D Global 1245-3M-06 Timing Belt — 3M Section, 06mm Wide, 415T, 1245mm
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile 3M
Pitch 3.0 mm
Tooth Profile Curved (HTD)
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 415
Width 06mm
Length 1245 mm