D&D Global 12AT10/580US Timing Belt — AT10 Section, 12mm Wide, 58T, 580mm
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile AT10
Pitch 10.0 mm
Tooth Profile Trapezoidal
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 58
Width 12mm
Length 580 mm