D&D Global 12AT5/375US Timing Belt — AT5 Section, 12mm Wide, 75T, 375mm
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile AT5
Pitch 5.0 mm
Tooth Profile Trapezoidal
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 75
Width 12mm
Length 375 mm