D&D Global 12T5/1090US Timing Belt — T5 Section, 12mm Wide, 218T, 1090mm
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile T5
Pitch 5.0 mm
Tooth Profile Trapezoidal
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 218
Width 12mm
Length 1090 mm