D&D Global 12T5/230US Timing Belt — T5 Section, 12mm Wide, 46T, 230mm
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile T5
Pitch 5.0 mm
Tooth Profile Trapezoidal
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 46
Width 12mm
Length 230 mm