D&D Global 13/SPA2350 Banded V-Belt — SPA Section, 13 Bands, 2350mm
Price:
Description
The D&D Global 13/SPA2350 is a standard V-belt featuring Metric SPA (13mm) dimensions, manufactured by D&D Global.
Sub-Type Standard
Width 13mm
Thickness 10mm
Length 2350 mm