D&D Global 14/SPB4820 Banded V-Belt — SPB Section, 14 Bands, 4820mm
Price:
Description
The D&D Global 14/SPB4820 is a standard V-belt featuring Metric SPB (17mm) dimensions, manufactured by D&D Global.
Sub-Type Standard
Width 17mm
Thickness 14mm
Length 4820 mm