PIX 3/SPA2100 Industrial V-Belt
Price:
Description
The PIX 3/SPA2100 Industrial V-Belt is a banded V-belt featuring Metric SPA (13mm) dimensions, manufactured by PIX.
Sub-Type Banded
Width 13mm
Thickness 10mm
Length 2100 mm