Gates 14MGT-2730-90 Poly Chain GT Carbon Belts 92747195
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile 14MGT
Pitch 14 mm
Tooth Profile Modified Curved (GT)
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 195
Width 90mm
Length 2730 mm