Gates 357-3MGT-09 PowerGrip GT3 Belts - 2M and 3M
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile 3MGT
Pitch 3 mm
Tooth Profile Modified Curved (GT)
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 119
Width 09mm
Length 357 mm