D&D Global 1260XH400 Timing Belt — XH Section, 4" Wide, 144T, 126in
Price:
Description
Specifications
Pitch Profile XH
Pitch 0.875 in
Tooth Profile Trapezoidal
Tooth Location Single Side
Number of Teeth 144
Width 4"
Length 126 in